Poljoprivredna sekcija i ove je školske godine dio UZ Lipa. Voditelj sekcije je učitelj tehničke kulture Zlatko Rusan.

Poljoprivredna sekcija sačinjena je od učenika 5. do 8. razreda čija su imena redom ispisana:

Matija Hegedić, Denis Huzjak, Tin Čehulić, David Klimpak, Silvio Mateković, Donat Modrić, Marko Stričak, David Femenić, Valentina Kuzmić, Paula Hadrović, Marko Miklečić, Mihael Kuzmić, Leonardo Kuzmić, Nikola Jelečki, Mihaela Miklečić, Lorena Buljan, Matej Pavliček, leona Buljan, Sara Plantić, Ivana Gradinšćak, Tina Modrić, Lorna Mateković, Iva Jež, Marko Mihaljević, Martin Havojić i Nikola Stričak.

Od sadnje i prikupljanja jesenjih plodova,

preko stvaranja vlastitih iskaznica, plakata i natpisa, glinenih suvenira,

do izrade svijeća i stolaca, mladi poljoprivrednici stječu vještine i umijeća pravih poduzetnika sa visokim stupnjem ekološke svijesti, budući mi koristimo prirodne materijale ili pak recikliramo, a otpad pravilno zbrinjavamo.

Evo još malo slika...