Pohvaljuju se:

smileyAnastazija Futač pohvaljuje se od Razrednog vijeća  1. razreda za izniman trud i zalaganje u učenju i vladanju.

smileyUčiteljica Alenka Stričak, Metka-Adela Metlikovec i Kristina Kožić pohvaljuju  Luku Hrvoića  za iznimnu aktivnost i zalaganje u učenju i radu.

smileyAntonio Kračić pohvaljuje se od Razrednog vijeća  3. razreda za izniman trud i zalaganje u učenju i vladanju.

smileyRazrednica sedmog razreda Spomenka Kos pohvaljuje Petru Pomper za uzorni odnos prema učenju i radu.

smileyRazrednik osmog razreda Zlatko Rusan pohvaljuje učenike Mariju Tukša i Ivana Zidarića za iznimno zalaganje u radu grupa  izvannastavnih aktivnosti kao i promociji Osnovne škole Visoko.

smileyUčitelj tehničke kulture Zlatko Rusan pohvaljuje učenika Mihaela Kuzmića za izvanredan trud i zalaganje u radu grupe  Napredni tehničari.

smileyRazrednica sedmog razreda Spomenka Kos pohvaljuje Ivanu Šimunčić za cjelokupni napredak i odnos prema radu.

yesUčiteljsko vijeće pohvaljuje Anitu Platnjak za marljiv i savjestan odnos prema radu te spremnost na suradnju i pomoć.

yesRavnateljica Nada Horvat pohvaljuje asistenticu Valentinu Hadrović za izuzetan doprinos napredovanju učenice kojoj pomaže u radu