2016./2017. školska godina

Na blagdan  svetog  Nikole, 6.12. održano je općinsko natjecanje iz odbojke, regija Novi Marof, za djevojčice i dječake.

Nastupilo je 5 ekipa: OŠ Novi Marof, OŠ Ljubešćica i OŠ Visoko u ženskoj konkurenciji i OŠ Novi Marof i OŠ Visoko u muškoj konkurenciji. Naša škola je  bila domaćin natjecanja.

Učenici  naše škole ostvarili su odlične rezultate te su odnijeli pobjede i prva mjesta u obje konkurencije i time se plasirali u županijsko finale koje će se igrati sljedeće godine u  gradskoj sportskoj dvorani - Areni - u Varaždinu.

Za školski klub „Lipa“ u ženskoj konkurenciji nastupile su sljedeće učenice:

Ema Huzjak, Anita Platnjak, Valentina Kuzmić, Gabrijela Mlinarek, Klara Kušić, Doroteja Adamić, Leona Šturbek, Magdalena Hegedić i Paula Hadrović.

Za mušku ekipu nastupili su sljedeći učenici:

Petar Havojić, Petar Baneković, Luka Benković, David Klimpak, Denis Huzjak, Patrik Buljan, Donat Modrić i  Silvijo Mateković.

Čestitke protivničkim ekipama i njihovoj mentorici Biserki Topolovec na fair play borbi.

Posebne čestitke  našim ekipama i njihovom mentoru Janku Gušiću na pobjedi!

2015./2016. školska godina

Školsko sportsko društvo „Lipa“ okuplja učenike od 4. do 8. razreda. Primarni cilj ŠSD „Lipa“ je omogućiti učenicima dodatno bavljenje sportom, usavršavanje postojećih znanja iz sporta te pripreme i sudjelovanja na općinskim i županijskim natjecanjima. Na kraju nastavne godine ŠSD organizira međurazredna školska natjecanja.

ŠSD „Lipa“ podijeljeni je na dvije kategorije, mlađa (4., 5., 6. razred) i starija (7. i 8. razred) te ukupno ove školske godine broji 38 učenika.

Nogometna ekipa

Unutar ŠSD „Lipa“ djeluje i grupa „Škola odbojke“ koju pohađaju učenici 5. razreda s ciljem savladavanja i usavršavanja osnovnih odbojkaških elemenata i pravila igre.

Odbojkaška ekipa

Natjecanja – ove godine učenici su nastupili na natjecanjima iz nogometa i odbojke (7. i 8. razred).