Izvannastavne aktivnosti

Budući da se škola nalazi u  sredini prostorno udaljenoj od većih gradova, Varaždina i Zagreba, ponudom izvannastavnih aktivnosti nastojimo učenicima  pružiti što različitije mogućnosti zadovoljavanja njihovih interesa. Tijekom ove školske godine u školi djeluju sljedeće grupe izvannastavnih aktivnosti: mješovita skupina I. razreda, dramska grupa nižih i  viših razreda, ekološka grupa viših razreda, vjeronaučna grupa, školski zbor, škola tambure, poljoprivredna sekcija, napredni tehničari, projektna grupa, likovna grupa,  prometna grupa, informatička grupa, Croatian Makers liga, sportska grupa,  školski učenički klub i učenička zadruga.

Osim navedenih grupa izvannastavnih aktivnosti,  učenici  su uključeni u rad pojedinih izvanškolskih aktivnosti: Univerzalne sportske škole,  grupe za učenje slovenskog jezika, dobrovoljnih vatrogasnih društava, Kulturno-umjetničkog društva "Braća Radić" i druga društva.