iZajednica Visoko

„iZajednica Visoko“ ima za cilj  okupiti sve generacije - učenike predškolske i osnovnoškolske dobi, srednjoškolce, studente, ali i  sve zainteresirane  odrasle i omogućiti im proširivanje  informatičkih znanja. „iZajednica Visoko“  želi biti i okupljalište svih kategorija zaposlenih i nezaposlenih i omogućiti im stjecanje neophodnih  informatičkih znanja radi lakšeg obavljanja poslova, ali i stjecanje znanja i vještina kojima će postati konkurentniji na tržištu rada.

Cilj nam je web informacijskim servisom   pokriti informacije o svim zbivanjima i aktivnostima u općini, okupiti sve interesne grupe (Udrugu mladih, KUD, Udrugu dragovoljaca  i veterana domovinskog rata, Društvo Naša djeca…..) radi razmjene ideja i kreiranja zajedničkih aktivnosti koje će pridonijeti kulturnom životu sredine kao i  omogućiti promociju njihovih aktivnosti radi ostvarivanja poslovnih kontakata u zemlji i inozemstvu.

Multimedijalnom učionicom  iZajednice želimo privući naše mlade, motivirati ih na stalno usavršavanje, potaknuti ih na druženje u okruženju računala i na taj način stvoriti kod njih onaj fini fluid povezanosti sa svojom sredinom koji u konačnici može biti presudan kod donošenja odluke o odlasku ili o ostanku u svojoj seoskoj sredini.