Slovenski jezik

Uz mogućnost učenja engleskog kao prvog stranog jezika, njemačkog kao izbornog jezika, učenici zahvaljujući slovenskoj vladi mogu besplatno učiti i slovenski jezik.

Već nekoliko godina u školi postoji mogućnost učenja slovenskog jezika. Poznavanje jezika i kulture drugih država zanimljivo je učenicima. Učenici slovenski jezik uče kroz izvanškolsku aktivnost pa se nastava odvija  u ugodnom, opuštajućem okruženju, bez ocjenjivanja znanja, uz pomoć igre, rješavanja kvizova i sl. Nastavu vodi prof. slovenskog jezika Nina Emeršić.

U sklopu nastave učenici barem jednom godišnje odlaze u Sloveniju - ove godine posjetili su zanimljivu knjižnicu u Ptuju, družili se s učenicima iz drugih mjesta i gradova, sudjelovali u radionicama i vratili se u Hrvatsku s lijepim uspomenama.

U  privitku se možete i sami okušati u rješavanju jednog od slikovnih kvizova.

Nina Emeršič, prof. slov. j.

Priloženi dokumenti:
SLIKOVNI_KVIZ_-_OS_Visoko.docx (1.11 MB)

objavio: Nada Horvat   datum: 21. 5. 2017.

Natjecanje Dabar

Slovenski jezik

U  privitku se možete i sami okušati u rješavanju jednog od slikovnih kvizova.

Nina Emeršič, prof. slov. j.

Priloženi dokumenti:
SLIKOVNI_KVIZ_-_OS_Visoko.docx (1.11 MB)

objavio: Nada Horvat   datum: 21. 5. 2017.

Osnovna škola Visoko

• Telefoni:

•  042 / 628-150 (centrala)

•  ​042 / 628-113 (ravnateljica)

• Fax:

042/628-180

042/628-150 kućni 107

Saznaj više

Važni dokumenti

Važne web stranice

« Studeni 2017 »

Informatičke stvari

• Bug
 • Vidi
 • Enter

IQ testovi
 • IQ

Portali vezani uz školu
 • Carnet
 • Matica
 • T-com

Škole naše županije

Zadaci za vježbanje

Ispis statistike od 2. 11. 2009.