Uživajte na ljetnim praznicima!

Podjelom pohvalnica, nagrada i svjedodžbi završena je nastavna godina.

Na počeku nastavne godine svi si postavljamo pitanje: Kakva će biti ova godina? Hoće li sve dobro završiti?  Najsretniji smo kad na kraju godine možemo reći: Ove sam se godine puno trudi-o/la i na kraju je sve završilo super. No, ako i nije bilo sve baš onako kako smo željeli, imat ćemo novu priliku već za dva mjeseca.

Već tradicionalno, nastavnu godinu završili smo Sv. Misom zahvalnicom  koju je predvodio župnik Ivan Šestak u Crkvi Presvetog Trojstva u Visokom.

Nakon mise,  završna svečanost nastavljena je u školi.

Himnom, a zatim i ostalim prigodnim pjesmama u izvedbi školskog zbora pod vodstvom Rosane Cepanec započeo je prigodni program.

Kroz program su nas vodile Patricija i Dijana.

Nastupila je  dramska grupa mlađeg uzrasta lutkarskim igrokazom Ocjene, ah, ocjene te dramska grupa starijeg uzrasta igrokazom  Put učenice 8. razreda Ane Mužina.

Pjesmom su nas razveselili i učenici 1. i 2. razreda.

Plesni podij bio je premalen za sve plesače koji su pokazali kako se već odlično snalaze u plesnim ritmovima i strukturama.

Posebnu pažnju izazvao je nastup mlađe i starije grupe tamburaškog orkestra. Njihov prvi nastup nakon dvogodišnje stanke probudio je nadu da ćemo ponovo imati tamburaški orkestar. Potrebno je puno vježbe kako bi se neka skladba uspješno odsvirala, zato čestitke našim tamburašima i s nestrpljenjem očekujemo njihove nove nastupe.

Uslijedila je podjela nagrada i priznanja svim učenicima koji su razred završili s odličnim uspjehom i prosjekom ocjena 5.00 kao i učenicima sudionicima županijskih natjecanja te državnih i međunarodnih  natječaja.

Sadržajan program pripremljen je zahvaljujući mentorima koji su pripremali učenike: Krisitni Kožić, Rosani Cepanec, Đurđici Ožegović, Metki Adeli Metlikovec, Barbari Šegović, Tiboru Martanu  i Maji Grd koja je osmislila konferansu i pripremila voditeljice.

Posebno zahvala pripada župniku Ivanu Šestaku koji ne samo da je predvodio Misu zahvalnicu, već je i ove godine Biblijama nagradio učenike koji su svih osam razreda završili s odličnim uspjehom. Ove godine to su bile Ana Mužina i Patricija Stričak.

Isto tako zahvala pripada i predsjedniku Vatrogasne zajednice Ljubomiru Pomperu koji je uručio prigodne nagrade učenicima naše škole (Rafaeli Deglin, Davidu Lončaru i Eleni Šturbek) za doprinos vatrogastvu i sudjelovanje na natječaju Vatrogasne zajednice Varaždinske županije.

I sam kraj uveličali su učenici osmog razreda koji su se prigodnim riječima i znacima pažnje oprostili od svoje učiteljice koja ih je vodila kroz prva četiri razreda Silvije Preložiček, razrednice Spomenke Kos kao i razrednika Zlatka Rusana.

Prigodnim riječima zahvale i znacima pažnje - ružama i čokoladom osmaši su se oprostili i od svih drugih odgojno-obrazovnih djelatnika škole - ravnateljice, učitelja i stručnih suradnika.

Svoju zahvalu za doprinos njihovom ugodnom boravku u školi, osmaši su iskazali i tehničkom i pomoćnom osoblju.

I tako...iz trenutka u trenutak...stigli smo do kraja.

Moto naše škole je: "Učenjem do znanja, znanjem u život."

Dragi osmaši, sretni vam upisi u srednje škole i neka vas sreća i stalna potraga za novim znanjima prati na vašem novom životnom putu!

Svima učenicima želimo ugodne i radosne ljetne praznike!

ravnateljica i svi djelatnici škole

objavio: Nada Horvat   datum: 2. 7. 2016.

Osnovna škola Visoko

• Telefoni:

•  042 / 628-150 (centrala)

•  ​042 / 628-113 (ravnateljica)

• Fax:

042/628-180

042/628-150 kućni 107

Saznaj više

Važni dokumenti

Važne web stranice

« Listopad 2017 »

Informatičke stvari

• Bug
 • Vidi
 • Enter

IQ testovi
 • IQ

Portali vezani uz školu
 • Carnet
 • Matica
 • T-com

Škole naše županije

Zadaci za vježbanje

Ispis statistike od 2. 11. 2009.