LiDraNo 2018.

Međuopćinska i međugradska smotra učeničkog stvaralaštva

LiDraNo 2018.

U Osnovnoj školi Svibovec održana je Međuopćinska i međugradska smotra učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2018. Na Smotri su sudjelovali i učenici naše škole. Učenica četvrtog razreda Elena Šturbek sudjelovala je na Smotri u kategoriji pojedinačnog scenskog izraza kazivanjem pjesme Biserke Prepušt „Velike pranje“. Elena Šturbek upućena je od strane stručnog prosudbenog Povjerenstva na Županijsku smotru LiDraNo 2018.

U kategoriji skupnog scenskog nastupa školu je predstavljala dramsko-scenska igra pod nazivom „Čkomi, Pepa!“.

Izvođači dramsko-scenske igre bili su učenici petog, šestog, sedmog i osmog razreda: David Geček, Iva Jež, Doroteja Adamić, Emanuel Klimpak, Dorian Šturbek, Leona Šturbek, Petar Baneković, Ema Huzjak i Anita Platnjak. Mentor učenika bio je Tibor Martan, pedagog škole.

Županijska smotra učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2018. održati će se 15. 2. 2017. u HNK Varaždin, a domaćin smotre bit će Osnovna škola Ljubešćica.

objavio: Tibor Martan   datum: 24. 1. 2018.