Čitanjem do zvijezda

Dana 8. prosinca 2017. godine u OŠ Visoko organizirano je školsko natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ za učenike od 5. do 8. razreda. Od natjecatelja se tražilo da pročitaju knjige Gregov dnevnik, Tajni dnevnik Adriana Molea i Kora od jabuke, a zatim su trebali odgovoriti na pitanja vezana uz pročitane knjige. Najbolji rezultat postigla je učenica 8. razreda Anita Platnjak, drugo mjesto osvojila je učenica 7. razreda Marija Zidarić, a treće mjesto pripalo je učenici 7. razreda Doroteji Adamić. Pohvaljujemo dobru volju i trud učenika natjecatelja te njihovu želju da postignu što bolje rezultate, a najboljim čitateljicama želimo puno uspjeha na županijskoj razini natjecanja.

objavio: Maja Grd   datum: 14. 12. 2017.