Studenti motiviraju naše učenike

"Cilj života nije savršenstvo.

Cilj života je trajni proces

usavršavanja, sazrijevanja i unapređivanja."

John Dewey

U želji da učenici osvijeste važnost rada na sebi, usavršavanja i stalnog učenja, u pomoć su nam priskočili naši bivši učenici, sada studenti. Svoja iskustva kao i poruke potpore  s učenicima sedmog i osmog razreda podijelili su  Josip Deglin, student Fakulteta elektrotehnike i računarstva u Zagrebu, Antonio Hadrović, student Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji  i Gabrijela Deglin, studentica Umjetničke akademije u Splitu. Kroz neformalno druženje studenti su s učenicima  razgovarali o važnosti ustrajnosti i važnosti stjecanja znanja kako bismo mogli imati svoj stav i mišljenje. Ukazali su i na odgovornost koju svaki od nas pojedinaca ima prema sebi, ali i prema svojoj obitelji i prema  zajednici.

objavio: Nada Horvat   datum: 3. 3. 2017.