Školsko natjecanje mladih tehničara

Školska razina 59. Natjecanja mladih tehničara održana je u OŠ Visoko 2. veljače 2017. godine. Natjecalo se ukupno desetero učenika u 4   kategorije. Mentor učenicima je učitelj tehničke     kulture i voditelj grupe Napredni tehničari Zlatko Rusan.

U četvrtak je u našoj školi održano natjecanje iz tehničke kulture. Sudjelovali su učenici 5. razreda Tea Jež i Martin Havojić u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo.

Učenice 6. razreda Edita Baneković, Marija Zidarić i Gabrijela Mlinarek natjecale su se u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, a Viktorija Pavliček u kategoriji Graditeljstvo

Učenici 7. razreda Marko Stričak, Donat Modrić, Petar Baneković i Petar Havojić svoje su znanje i praktične vještine odmjerili u kategoriji Obrada materijala.

Fotografije radova učenika nalaze se u repozitoriju učeničkih radova.

objavio: Zlatko Rusan   datum: 4. 2. 2017.