LiDraNo 2017.

Međuopćinska i međugradska smotra učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2017.

U Osnovnoj školi Ljubešćica održana je Međuopćinska i međugradska smotra učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2017. Na Smotri su sudjelovali i učenici naše škole.

Učenica šestog razreda Edita Baneković sudjelovala je na Smotri u kategoriji pojedinačnog scenskog izraza kazivanjem pjesme Dragutina Domjanića „Hajda“. Edita Baneković upućena je od strane stručnog prosudbenog Povjerenstva na Županijsku smotru LiDraNo 2017.

U kategoriji skupnog scenskog nastupa školu je predstavljala dramsko-scenska igra pod nazivom „Stena“. Izvođači dramsko-scenske igre bili su učenici četvrtog, petog, šestog, sedmog i osmog razreda: David Geček, Iva Jež, Doroteja Adamić, Edita Baneković, Magdalena Hegedić, Emanuel Klimpak, Dorian Šturbek, Leona Šturbek, Petar Baneković i Luka Benković. Mentor učenika bio je Tibor Martan, pedagog škole.

Županijska smotra učeničkog stvaralaštva LiDraNo 2017. održati će se 15. 2. 2017. u HNK Varaždin, a domaćin smotre bit će Osnovna škola grofa Janka Draškovića iz Klenovnika.

objavio: Tibor Martan   datum: 31. 1. 2017.