Humanitarne akcije

BOŽIĆNE AKCIJE „CARITASA“ I

UNICEF-OVOG PROGRAMA „ŠKOLE ZA AFRIKU“

Tijekom došašća, u vremenu prije Božića, u našoj su školi provedene dvije humanitarne akcije vezane za Hrvatski Caritas i za UNICEF.

Božićnom akcijom Caritasa „Za 1000 radosti“  već se niz godina pomaže najugroženijim obiteljima u Hrvatskoj. Učenici su kupnjom šarenih narukvica sa lijepim porukama donirali po 5.00 kn, te se ukupno prikupilo i na žiro-račun Caritasa 11. siječnja 2017.g uplatilo 605.00 kn.

Isto tako, nakon završene druge ovogodišnje akcije prodaje kolača i igračaka početkom prosinca u sklopu međunarodnog UNICEF-ovog programa „Škole za Afriku“ prikupili smo i na žiro-račun UNICEF-a istog dana uplatili ukupno 765.00 kn.

Od srca zahvaljujemo svima koji su dali svoj prilog odnosno doprinos ovim humanitarnim akcijama i pozivamo sve da se i ubuduće uključe i sudjeluju u pomaganju drugima u potrebi!

Vjeroučiteljica Kristina

objavio: Tibor Martan   datum: 24. 1. 2017.