Eko akcija sakupljanja otpada

Druga akcija sakupljanja starog papira, istrošenih baterija

i čepova plastičnih boca

Druga ovogodišnja akcija sakupljanja i vaganja starog papira, istrošenih baterija i čepova plastičnih boca provedena je 15. prosinaca 2016. godine. Zahtjevan posao sakupljanja, vaganja i pohrane papira, baterija i čepova obavili su članovi Eko-patrole uz pomoć domara Božidara Kuzmića i pedagoga Tibora Martana. U akciji je sakupljeno 537 kg starog papira, 28,1 kg istrošenih baterija i 5,2 kg plastičnih čepova boca.

Najuspješniji u akciji prikupljanja otpada bili su učenici drugog razreda koji su sakupili 290 kg starog papira, 15,4 kg istrošenih baterija te 4 kg čepova plastičnih boca.

U akciju sakupljanja otpada uključili su se i roditelji učenika te im zahvaljujemo na sudjelovanju i trudu uloženom na dopremu otpada u školu na vaganje i zbrinjavanje.

Rezultate sakupljanja po razrednima možete vidjeti u tablicama koje se nalaze u privitku.

Članovi Eko patrole: Marko Piskač (1. razred), Emanuel Kračić (2. razred), Marta Klimpak (3. razred), David Geček (4. razred), Marija Hegedić (5. razred), Edita Baneković (6. razred), Valentina Kuzmić (7. razred) i David Klimpak (8. razred).

objavio: Tibor Martan   datum: 11. 1. 2017.