Puzzle - naš eko-proizvod u Kulturnom centru Ivan Rabuzin

U subotu 3.prosinca u  Kulturnom centru „Ivan Rabuzin“ održano je, drugo po redu, natjecanje učeničkih zadruga u izradi prigodnog božićnog poklona od ekoloških materijala. Na natjecanju  je sudjelovalo  10 učeničkih zadruga, među kojima i Učenička zadruga Lipa. Naša zadruga predstavila se puzzlama od šperploče. Učenice 8. razreda Petra Pomper i Anamarija Bočkaj vrlo lijepo su prezentirale naš eko-proizvod i odgovorile na pitanje: Zašto djetetu za Božić pokloniti upravo puzzle? Ekipu škole predvodio je voditelj učeničke zadruge Zlatko Rusan.

Prvo mjesto  na natjecanju  osvojila je  učenička zadruga  Srednje škole s pravom javnosti Maruševec, drugo mjesto učenička zadruga Centra za odgoj i obrazovanje „Pahinsko“ Ivanec, dok je treće mjesto osvojila učenička zadruga  učeničkog doma Varaždin.

objavio: Nada Horvat   datum: 6. 12. 2016.