Eko akcija sakupljanja otpada

Prva akcija sakupljanja starog papira, istrošenih baterija i čepova plastičnih boca

Prva ovogodišnja akcija sakupljanja i vaganja starog papira, istrošenih baterija i čepova plastičnih boca provedena je 19. listopada 2016. godine. Zahtjevan posao sakupljanja, vaganja i pohrane papira, baterija i čepova obavili su članovi Eko-patrole uz pomoć domara Božidara Kuzmića i pedagoga Tibora Martana. U akciji je sakupljeno 624 kg starog papira, 10,4 kg istrošenih baterija i 13,8 kg plastičnih čepova boca.

Najuspješniji u akciji prikupljanja otpada bili su učenici trećeg razreda koji su sakupili 148 kg starog papira, 3,1 kg istrošenih baterija te 4,9 kg čepova plastičnih boca.

U akciju sakupljanja otpada uključili su se i roditelji učenika te im zahvaljujemo na sudjelovanju i trudu uloženom na dopremu otpada u školu na vaganje i zbrinjavanje.

Rezultate sakupljanja po razrednima možete vidjeti u tablicama koje se nalaze u privitku.

Članovi Eko patrole: Marko Piskač (1. razred), Emanuel Kračić (2. razred), Marta Klimpak (3. razred), David Geček (4. razred), Marija Hegedić (5. razred), Edita baneković (6. razred), Valentina Kuzmić (7. razred) i David Klimpak (8. razred).

objavio: Tibor Martan   datum: 20. 10. 2016.